Dzisiaj jest: 17 Sierpień 2019    |    Imieniny obchodzą: Anita, Julianna, Jacek
en fr de pl pt ru es

Pamiątkowe zdjęcie tuż po rozstrzygnięciu konkursu Sołectw@ w sieci.W środę, 28 października 2015 roku, w Hali Międzynarodowych Targów Poznańskich w Poznaniu miał miejsce Finał III Ogólnopolskiego Konkursu „SOŁECTW@ w sieci”, mający na celu wyłonienie najlepszej w Polsce internetowej strony wiejskiej. Konkurs podzielony był na dwa etapy: wojewódzki i krajowy.

Sołtys Józef Gacek odbiera nagrodę za II miejsce w konkursie. fot. Marek MatusiakW pierwszym etapie strona naszego sołectwa wygrała i tym samym brała udział w etapie drugim. Wyniki finałowe konkursu ogłoszone zostały podczas konferencji "Wieś Polska - Wieś Innowacyjna" zorganizowanej przez Krajowe Stowarzyszenie Sołtysów. Pierwsze miejsce w rywalizacji ogólnopolskiej zajęła strona wsi Janowiec z województwa dolnośląskiego. Drugie miejsce przypadło naszej stronie internetowej , a trzecie – stronie wsi Osjaków województwa łódzkiego. Wszyscy zwycięzcy etapu wojewódzkiego otrzymali nagrody w postaci aparatów cyfrowych i dyplomów uznania za najlepszą wiejską stronę internetową w województwie, a trójka finałowa dodatkowo otrzymała laptopy i dyplomy za zajęcie poszczególnych miejsc w III Edycji Ogólnopolskiego Konkursu na Najlepszą Wiejską Stronę Internetową Sołectw@ w sieci.

Finaliści III Ogólnopolskiego Konkursu Sołectw@ w sieci. fot. Marek MatusiakNasze sołectwo reprezentowali Burmistrz Ewaryst Matczak, Sołtys Józef Gacek, Członek Rady Sołeckiej Jan Lewandowski i małżonkowie Ewa i Marek Matusiakowie z synkiem Michałem – administratorzy strony internetowej.

Dziękujemy za wyróżnienie, aczkolwiek to dzięki mieszkańcom i ich zaangażowaniu nasza strona „żyje”.

Fotorelacja z konferencji i wręczenia nagród:

 
     
     
     

ADMINISTRATOR