Dzisiaj jest: 17 Sierpień 2019    |    Imieniny obchodzą: Anita, Julianna, Jacek
en fr de pl pt ru es

Za chwilę ropocznie się pierwszy mecz GROMU OSTROWO w Klasie B. fot. Marek MatusiakW swoim debiucie w rozgrywkach Klasy B GROM Ostrowo uległ UNII Leszcze 1:2. Bramkę dla naszej drużyny strzelił Szymon Szymański. Mecz był bardzo zacięty, o czym świadczy to, że Sędzia Agnieszka Ryż podyktowała 3 rzutu karne oraz pokazała czerwoną kartkę dla zawodnika Gości.

Mecz rozpoczął się udanie dla naszej drużny. W 24 minucie Szymon Szymański dał mam prowadzenie.

W pięć minut później, wyrównującą bramkę dla UNII strzelił Łukasz Sadecki. W 34 minucie mogło być już 2:1 dla Gości, jednak nie wykorzystali oni rzutu karnego- Robert Sadecki przestrzelił jedenastkę.

Kilka minut później Ostrowo miało okazję doprowadzić do remisu. Tym jednak razem karnego strzelanego przez naszego zawodnika- Michała Stachowiaka- obronił bramkarz UNII, Kamil Woźniak.

Do przerwy wynik meczu już się nie zmienił. Po zmianie stron w 59 minucie pojedynku Sędzia, Agnieszka Ryż znów podyktowała jedenastkę dla Gości. Tym razem do piłki podszedł Marek Ciesielczyk i zamienił karnego na bramkę. Było 2:1 dla Przyjezdnych.

Od 62 minuty drużyna UNII musiała grać w dziesiątkę. Czerwoną kartkę zobaczył bowiem strzelec  wyrównującej bramki, Łukasz Sadecki. Piłkarze GROMU pomimo liczebnej przewagi nie zdołali przechylić losów meczu na swoją korzyść. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla UNII Leszcze.

Niedzielna porażka sprawiła, że nasi zawodnicy zajmują po debiucie 8 miejsce w tabeli. Okazję do rehabilitacji GROM będzie miał już najbliższą niedzielę, kiedy to zmierzy się na wyjeździe ze Zjednoczonymi Szarlej.

Żółte kartki: GROM OSTROWO- Robert Bromberek, UNIA LESZCZE- Michał Kaniewski, Paweł Dadzibóg. Czerwona kartka- Łukasz Sadecki.

Spotkanie sędziowała trójka arbitrów z Kruszwicy: Agnieszka Ryż, Grzegorz Gołdyn i Piotr Pankowski. Obserwator z ramienia K-PZPN w Bydgoszczy Waldemar Niemczek.

Więcej informacji tutaj.

ADMINISTRATOR współpraca MAREK MATUSIAK