Dzisiaj jest: 17 Sierpień 2019    |    Imieniny obchodzą: Anita, Julianna, Jacek
en fr de pl pt ru es

Wśród obecnych na zebraniu byli: (od lewej)  Burmistrz Ewaryst Matczak, Marcin Drzazgowski, Józef Gacek, Ryszard Sadowski oraz Jacek Sadowski. fot Marek MatusiakDrugie zebranie w sprawie powołania w Ostrowie klubu piłkarskiego, który mógłby zostać zgłoszony do rozgrywek „B” klasy, nie przyniosło przełomu. Jeśli trzecie podejście do tematu nie zaowocuje konkretnymi ustaleniami, to inicjatywa upadnie.

W piątek 12 kwietnia 2013 roku o godzinie 17.00 odbyło się drugie zebranie w sprawie powołania w Ostrowie klubu piłkarskiego. Niestety tym razem na zebranie przybyła garstka zainteresowanych.

Oprócz Jacka Sadowskiego, który jest pomysłodawcą powołania drużyny, przybyli również Burmistrz Ewaryst Matczak, Sołtys Józef Gacek, Marek Matusiak, Ryszard Sadowski oraz Marcin Drzazgowski. Do budynku po byłej szkole podstawowej przyszła także kilkuosobowa grupa młodzieży zainteresowana grą w klubie.

Grupa młodzieży zainteresowana powstaniem klubu. fot Marek MatusiakDo powołania klub potrzebna jest co najmniej 15- osobowa grupa działaczy, z której zostałby wyłoniony Zarząd oraz komisje statutowe. Niestety, grupa osób obecna na zebraniu była zbyt mała, aby powołać Zarząd, który podjąłby dalsze działania zmierzające do rejestracji klubu.

Inicjatorzy powołania „B” klasowego zespołu nie tracą jednak nadziei. Postanowili, że kolejne, trzecie już zebranie, odbędzie się 20 kwietnia 2013 roku o godzinie 18.00. Jeśli ono nie przyniesie przełomu, wówczas dalsze działania zostaną zawieszone.

ADMINISTRATOR