Dzisiaj jest: 17 Sierpień 2019    |    Imieniny obchodzą: Anita, Julianna, Jacek
en fr de pl pt ru es

Panowie nie zapomanieli o tradycjnym kwiatku. fot. Jan LewandowskiRada Sołecka wspólnie z Zarządem OSP Ostrowo oraz druhami przygotowali wieczorek z okazji Dnia Kobiet. Oprócz życzeń, Panie otrzymały również kwiaty. Nie zabrakło także poczęstunku i wielu radosnych chwil.

W tym roku 8 marca, obchodzony jako Międzynarodowy Dzień Kobiet, przypadł w sobotę. Z tej okazji Członkowie Rady Sołeckiej oraz Zarząd OSP Ostrowo zaprosili do Świetlicy Wiejskiej przy Domu Strażaka Panie, aby wspólnie świętować ich święto.

Nie zabrakło również kawy, herbaty i słodczy. fot Jan LewandowskiImpreza rozpoczęła się o godzinie 1800. Jako pierwszy życzenia Paniom złożył, w imieniu swoim, jak również pozostałych Panów, Sołtys Józef Gacek. Z kolei Franciszek Łukomski podziękował Honorowym Gościom za to, że wspierają Straż Pożarną.

Na wieczorkprzybyło również najmłodsze pokolenie. fot. Jan LewandowskiW chwilę później Panie otrzymały z rąk druhów kwiaty. Następnie wszyscy wznieśli toast za Płeć Piękną i odśpiewali tradycyjne Sto lat… Następnie rozpoczęło się wspólne świętowanie.

Panowie spisali się na medal. fot Jan LewandowskiDo świetlicy Wiejskiej przy Domu Strażaka przybyło około 30 Pań. W przygotowanie Wieczorku zaangażowali się: Konrad Luwański, Jan Lewandowski, Jan Szparagowski, Jacek Giemza, Franciszek Łukomski, Zenon Barszcz i Józef Gacek.

ADMINISTRATOR współpraca Józef Gacek i Jan Lewandowski

 Wiecej zdjęć zamieściliśmy tutaj.