Dzisiaj jest: 17 Sierpień 2019    |    Imieniny obchodzą: Anita, Julianna, Jacek
en fr de pl pt ru es

Uśmiechy na twarzach dzieci, świadczą o tym, że wyjazd do Bydgoszczy należy uznać za jak najbardziej udany. fot. Marek Matusiak

Młodzi mieszkańcy Sołectwa Ostrowo mieli okazję przez kilka godzin bawić się w bydgoskim Family Park. Dzieciom tak bardzo przypadły do gustu przygotowane atrakcje, że nie miały ochoty udać się w podróż powrotną. Wycieczkę zorganizowała Rada Sołecka za pieniądze pochodzące z Funduszu Sołeckiego.

Z okazji nieuchronnie zbliżającego się końca wakacji Rada Sołecka zorganizowała dla dzieci z terenu Sołectwa Ostrowo wycieczkę do Family Park w Bydgoszczy. Wyjazd miał miejsce w czwartek, 22 sierpnia 2013 roku. Dzieci z rodzicami stawiły się przed godziną 8.00 przy Domu Strażaka, aby autokarem wyruszyć do Bydgoszczy.

Mała odprawa przed ruszeniem do zabawy. fot. Marek MatusiakZanim wycieczka dotarła na miejsce przeznaczenia, jej uczestnicy otrzymali słodyczy i napoje. Punktualnie o godzinie 10.00 dzieci wraz z opiekunami zameldowały się w Family Park. Od tej chwili rozpoczęła się trwająca do godziny 13.00 niczym niezmącona zabawa, która miała umilić dzieciom zbliżający się koniec wakacji.

Nie był to jednak koniec imprezy. Około godziny 14.00 wycieczka dotarła do Inowrocławia, aby tam zawitać do McDonalda, gdzie przez blisko godzinę jej uczestnicy raczyli się serwowanymi tam daniami i słodyczami.

Jedną z wielu atrakcji były kręgle. fot. Marek MatusiakUczestnicy wycieczki wrócili do Ostrowa około godziny 16.00. Cieszymy się, że naszym młodym mieszkańcom podobał się wyjazd i atrakcje, które im zapewniliśmy. Świadczy o tym choćby to, że bardzo trudno było ich przekonać do wyjścia z Family Park. Chciałbym w tym miejscu podziękować opiekunom oraz rodzicom dzieci, którzy pomogli w organizacji wyjazdu. Dziękujemy również Panu Ewarystowi Matczakowi, Burmistrzowi Strzelna, za udostępnienie autokaru- mówi Sołtys Józef Gacek.

Opiekę nad 28- osobową grupą dzieci sprawowali: Józef Gacek, Marek Matusiak, Agnieszka Szparagowska, Tomasz Kwiatkowski, Violetta Nowak, Krystyna Ciabach, Beata Czubachowska, Katarzyna Paczkowska, Barbara Błochowiak, Kornela Borowska, Aleksandra Nowacka, Ewelina Mazurek.

Pieniądze na wyjazd zostały zarezerwowane w Funduszu Sołeckim.

Fotorelacja zostanie zamieszczamy tutaj.

ADMINISTRATOR