Dzisiaj jest: 17 Sierpień 2019    |    Imieniny obchodzą: Anita, Julianna, Jacek
en fr de pl pt ru es

Młodzi artyści w trakcie występu, fot. Ewa MatusiakWe wtorek, 6 stycznia br., w kościele parafialnym pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa w Ostrowie uczniowie Niepublicznej Szkoły Podstawowej i Niepublicznego Gimnazjum w Bielsku zaprezentowali przedstawienie bożonarodzeniowe nawiązujące do uroczystości Objawienia Pańskiego, potocznie zwanego świętem Trzech Króli. 

Mieszkańcy naszej parafii uczestniczący we mszy świętej o godzinie 11:30 obejrzeli jasełka w wykonaniu dzieci i młodzieży z niepublicznych szkół w Bielsku.

Przedstawienie przygotowane i wyreżyserowane zostało przez Barbarę Byczkowską i księdza proboszcza Witolda Zielińskiego. Małego Pana Jezusa, zgodnie z tradycją odwiedziły takie postacie jak: Trzej Królowie, pasterze, babcia, kobiety i aniołowie. W spektaklu czynny udział mogli wziąć także zgromadzeni na eucharystii śpiewając w wybranych momentach wspólnie z zespołem Schola najpiękniejsze polskie kolędy.

W jasełkach swój talent aktorski zaprezentowali:

Maryja – Joanna Wierzbińska

Józef – Bartłomiej Bąk

Narrator – Katarzyna Zwolińska

Kobieta I – Oliwia Dulik

Kobieta II – Dominika Kamińska

Babcia – Kinga Kuczyńska

Pasterz I – Kacper Kamiński

Pasterz II – Adam Kwiatkowski

Pasterz III – Mateusz Wojciechowski

Pasterz IV – Oskar Mazurek

Anioł I – Martyna Kuczyńska

Anioł II – Aleksandra Kameduła

Królowie:

Kacper – Patryk Sadowski

Melchior – Bartosz Hartwich

Baltazar – Mateusz Wojciechowski

Oprawa muzyczna zespół Schola w składzie: Weronika Spochacz (śpiew), Julia Zwolińska (śpiew), Izabela Wierzbińska (gitara), Julia Kaszyńska (gitara) oraz gra na gitarze ksiądz proboszcz Witold Zieliński.

ADMINISTRATOR

Fotorelacja z przedstawienia zamieściliśmy tutaj.