Dzisiaj jest: 17 Sierpień 2019    |    Imieniny obchodzą: Anita, Julianna, Jacek
en fr de pl pt ru es

Pamiątkowe zdjęcie druhów i zaproszonych gości. fot. Paweł ŁukomskiOkolicznościowe przemówienia, łamanie się opłatkiem oraz poczęstunek złożyły się na wieczór opłatkowy druhów z Ochotniczej Straży Pożarnej. W spotkaniu uczestniczyli również Członkowie Rady Sołeckiej, którzy są na co dzień członkami OSP.

W piątkowe popołudnie, 21 grudnia w Świetlicy Wiejskiej w Domu Strażaka przy wigilijnym stole zasiedli Członkowie Zarządu OSP , druhowie i Rada Sołecka. Wśród gości był również Burmistrz Strzelna Ewaryst Matczak z żoną Aurelią.

Burmistrz Ewaryst Matczak podziękował druhom za ich zaangażowanie oraz złożył świąteczne życzenia. Słów Burmistrza z uwagą słucha Prezes Jan Lewandowski. fot. Marek MatusiakOkazjonalne przemówienia wygłosili Burmistrz Strzelna Ewaryst Matczak oraz Prezes OSP Ostrowo Jan Lewandowski. Obaj mówcy podziękowali druhom za zaangażowanie w działalność statutową jednostki. Przypomnieli, że rok 2012 obfitował w ważne dla jednostki wydarzenia. Jednym z nich było przyjęcie OSP do Krajowego Sytemu Ratowniczo-Gaśniczego.

Druh Paweł Łukomski (pierwszy z lewej) Sołtys Józef Gacek i druh Dariusz Drgas podczas dzielenia się opłatkiem. fot. Marek MatusiakSpotkanie było również okazją do dzielenia się opłatkiem i złożenia bożonarodzeniowych oraz noworocznych życzeń. Nie mogło przy takiej okazji zabraknąć odśpiewania kolędy.

ADMINISTRATOR